Сьогодні календарі використовуються в якості іміджевої продукції. Якщо кадендар естетично привабливий – це можливо за рахунок цікавого дизайну та якісного друку – вірогідність того, що потенційний замовник чи партнер компанії розмістить у робочій зоні, значно вища. Ефективність реклами у такому випадку теж зростає. Друкарня MyCityPrint здійснює друк та виготовлення календарів різних видів.
Настінні та квартальні календарі
Є декілька видів настінних календарів. Найбільшою популярністю користуються перекидні календарі формату А3 та квартальні. Настінні календарі перекидного типу мають свої переваги – наприклад, більшу кількість полів для розміщення реклами. Квартальні календарі зручні тим, що на них одразу видно три місяці (минулий, поточний, наступний) і є достатьо місця для позначок. Кожен з календарів має спільну перевагу – місцерозташування на видному місці: рекламу зможуть побачити більше людей.
Календарі-будиночки

Календарі-будиночки отримали назву завдяки характерній формі. Вони мають невеликий розмір, але у той же час мають широкі можливості для розміщення реклами. Якщо необхідно донести більше інформації, перевагу варто віддати календарю з перекидними сторінками. Класичний календар-будиночок – це єдиний лист картону з трьома згинами. Така форма сприяє тому, що він завжди буде у у адресата під рукою.
Кишенькові календарі
Друк кишенькових календарів – це завжди гарне рішення: вони зручні, ефективні як рекламний носій і коштують недорого. Головна особливість кишенькових календарів – невеликий розмір (стандартний – 70х100 мм). Кишенькові календарі можуть по сумісництву слугувати візиткою, проте вони набагато функціональніші та дієвіші.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ

  • бажані формати файлів: Adobe Illustrator (*.ai, *.eps), Adobe Photoshop (*.psd, *.tiff), Adobe InDesign (*.indd), Adobe PDF (*.pdf), CorelDRAW Graphic (*.cdr);
  • растрові зоображення повинні бути в профілі CMYK; всі шари злиті в один для TIFF і PSD;
  • всі шрифти повинні бути переведені в криві для EPS, AI, CDR;
  • відступ від краю (чистого розміру) повинен бути не менше 5 мм в середину для того, щоб не зарізати елементи;
  • виліти за обріз повинні бути по 2 мм зі всіх сторін макету;

ЦІНИ НА ДРУК


ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ